DIVADLO ARÉNA INFORMUJE!

Počas letných prázdnin bude pokladňa Divadla Aréna zatvorená od 01.07.2017 do 14.08.2017

Pokladňu pre Vás otvoríme dňa 15.08.2017 v čase 14:00-18:00 hod.

Prajeme Vám príjemné leto a tešíme sa na Vás v septembri, v novej divadelnej sezóne 2017/2018.

 

Ultimatívne kino Divadla ArénaDivadlo Aréna sa od októbra 2015, každý štvrtý štvrtok v mesiaci, mení na Kino Aréna. Počas tohto dňa sa v Kine Aréna premieta jeden film v rámci sekcie Legendárnych televíznych pondelkov a ďalší v rámci sekcie Najkrajšie filmy nášho života. Diváci si tak môžu vychutnať dva vrcholy v jeden večer.
Viac informácií

LEGENDÁRNE TELEVÍZNE PONDELKY

Prostredníctvom Legendárnych televíznych pondelkov si diváci môžu zaspomínať na časy slávnych bratislavských inscenácií, plných nezabudnuteľných hereckých výkonov. Tí mladší spoznajú dôležitú súčasť našej kultúrnej minulosti.

Jednotlivé inscenácie sú uvádzané v súvislosti so spomienkou na jubilujúce herecké osobnosti, ktoré sú pilierom slovenského umenia (Ctibor FILČÍK, Ivan MISTRÍK, Gustáv VALACH, Hana MELIČKOVÁ, Mikuláš HUBA, Viliam ZÁBORSKÝ, Martin GREGOR, František DIBARBORA a ďalší).

Na legendárne televízne pondelky premietané o 17:00 hodine je vstup voľný. Z dôvodu obmedzenej kapacity Vám odporúčame rezervovať si miesta mailom alebo telefonicky.

NAJKRAJŠIE FILMY NÁŠHO ŽIVOTA

Sekcia Najkrajšie filmy nášho života prezentuje to najkrajšie zo svetovej filmovej tvorby. Ide o filmy plné emócií, s ktorými divák lieta a sníva, filmy z minulosti ale aj prítomnosti, ktoré patria do zlatého fondu kinematografie. Na plátne ožívajú svetoznáme príbehy a osudy hrdinov v stvárnení hereckých hviezd: Robert REDFORD, Paul NEWMAN, Jean-Paul BELMONDO, Jane FONDA, Audrey HEPBURN, Marilyn MONROE a ďalší.

Filmy o 19:00 hodine sú premietané v nezabudnuteľnej HD kvalite, akú ste ešte nevideli.Partneri divadla Aréna