Ultimatívne kino Divadla ArénaUltimatívne Kino Aréna prinášalo každý štvrtý štvrtok v mesiaci na plátno Divadla Aréna kinematografické skvosty v HD kvalite.

Divadlo Aréna sa od októbra 2015, každý štvrtý štvrtok v mesiaci, menilo na Kino Aréna. Počas tohto dňa sa do decembra 2019 v Kine Aréna premietal jeden film v rámci sekcie Legendárnych televíznych pondelkov a ďalší v rámci sekcie Najkrajšie filmy nášho života. Diváci si tak mohli vychutnať dva vrcholy v jeden večer.

Od januára 2020 Divadlo Aréna prináša v rámci Kina Aréna len sekciu Legendárnych televíznych pondelkov.

Viac informácií

LEGENDÁRNE TELEVÍZNE PONDELKY

Prostredníctvom Legendárnych televíznych pondelkov si diváci môžu zaspomínať na časy slávnych bratislavských inscenácií, plných nezabudnuteľných hereckých výkonov. Tí mladší spoznajú dôležitú súčasť našej kultúrnej minulosti.

Jednotlivé inscenácie sú uvádzané v súvislosti so spomienkou na jubilujúce herecké osobnosti, ktoré sú pilierom slovenského umenia (Ctibor FILČÍK, Ivan MISTRÍK, Gustáv VALACH, Hana MELIČKOVÁ, Mikuláš HUBA, Viliam ZÁBORSKÝ, Martin GREGOR, František DIBARBORA a ďalší).

Na legendárne televízne pondelky premietané o 17:00 hodine je vstup voľný. Z dôvodu obmedzenej kapacity Vám odporúčame rezervovať si miesta mailom alebo telefonicky.

NAJKRAJŠIE FILMY NÁŠHO ŽIVOTA

Sekcia Najkrajšie filmy nášho života prezentovala to najkrajšie zo svetovej filmovej tvorby. Išlo o filmy plné emócií, pri ktorých divák lieta a sníva, filmy z minulosti ale aj prítomnosti, ktoré patria do zlatého fondu kinematografie. Na plátne ožili svetoznáme príbehy a osudy hrdinov v stvárnení hereckých hviezd: Robert REDFORD, Paul NEWMAN, Jean-Paul BELMONDO, Jane FONDA, Audrey HEPBURN, Marilyn MONROE a ďalší.

Filmy o 19:00 hodine boli premietané v nezabudnuteľnej HD kvalite.

Aktuálna informácia:

Z dôvodu rekonštrukcie budovy Divadla Aréna, od septembra 2021, je premietanie filmov v rámci Ultimatívneho Kina Aréna pozastavené.


Partneri divadla Aréna