• Divadlo Aréna

    TISO

    19.január, streda o 19:00
    Rezervovať vstupenku17 €Monológ muža, ktorý je považovaný za najtragickejšiu a najkontroverznejšiu postavu slovenských dejín. Spoveď jediného prezidenta satelitného Slovenského štátu v podaní Mariána Labudu ml.
 

monodráma

Monológ muža, ktorý je považovaný za najtragickejšiu a najkontroverznejšiu postavu slovenských dejín. Spoveď jediného prezidenta satelitného Slovenského štátu v podaní Mariána Labudu ml.

Detailnejší popis


DÔLEŽITÁ INFORMÁCIA:

Plánované predstavenie TISO bolo dňa 13.12.2021 ZRUŠENÉ z dôvodu celoštátneho lockdownu. Náhradný termín predstavenia: 19.1.2022 o 19:00 v kostole KLARISKY.

Vstupenky zostávajú v platnosti. 

Ďakujeme za pochopenie a prajeme všetkým veľa zdravia.


Z dôvodu rekonštrukcie budovy Divadla Aréna, budeme od septembra 2021 hrávať naše predstavenia v Divadle Pavla Országha Hviezdoslava (DPOH). 

Inscenáciu TISO si môžete pozrieť v nezabudnuteľnej atmosfére kostola Klarisky.  

O INSCENÁCII

Dr. Jozef Tiso bol nesporne najtragickejšou postavou slovenských dejín. Kresťan a katolícky kňaz, ktorý zasvätil svoj život viere, ideálu, službe národu a neskôr slovenskej štátnosti. V mene svojho ideálu sa spojil s fašistami, nechal okradnúť 72 000 slovenských židov, zbaviť ich občianskych a ľudských práv a deportovať za hranice. Väčšina z nich bola zavraždená v koncentračných táboroch. Pred národným súdom, ktorý ho odsúdil na trest smrti, odmietol zodpovednosť, necítil vinu a neprejavil ľútosť.

Inscenácia je súčasťou tzv. Občianskeho cyklu Divadla Aréna.


monodráma

hráme v Klariskách

17.02.2017

Dátum premiéry

1 hod. 15 min.

Bez prestávky

streda
19.01.
19:00
17 €
Vstupenka
Kúpiť vstupenku
Zmena predstavenia

Zľavy

Pri zakúpení vstupenky v pokladni Divadla Aréna je možné si uplatniť zľavu:

Cena zľavnenej vstupenky:
Študent: 7,- €
Dôchodca, Osoba ZŤP: 8,- €

Partneri divadla Aréna