• Constanze Dennig

    EXTASY SHOW (online)

    Záznam predstavenia Divadla Aréna, ktorý si môžete vychutnať bezplatne online z pohodlia svojho domova.
 

online divadlo u vás doma

Záznam predstavenia Divadla Aréna, ktorý si môžete vychutnať bezplatne online z pohodlia svojho domova.

Detailnejší popis


V období pretrvávajúceho koronavírusu na Slovensku sme siahli do archívu nášho divadla a vybrali sme pre vás titul, ktorý sa už v aktuálnom repertoári Divadla Aréna nenachádza. Prinášame vám záznam predstavenia Extasy Show, ktorý si môžete pozrieť bezplatne online u vás doma. 

Záznam bude zverejnený na YouTube kanáli Divadla Aréna v piatok, 12. júna 2020 o 17:00 hodine, kde bude prístupný do konca júna 2020.


O INSCENÁCII EXTASY SHOW

Tragikomédia z roku 2047. Sociálny systém zlyháva, ľudia sa neustále dožívajú vyššieho veku a mladá generácia sa o nich nedokáže postarať. Každý kto má viac ako 80 rokov musí podstúpiť test, ktorý rozhodne o jeho ďalšom živote. Táto situácia sa stane námetom pre televíznu reality show s priliehavým názvom “Extasy Show”. 

Ľudia z rôznych sociálnych vrstiev, no najmä so svojským prístupom k životu, sa stretávajú tesne pred živým vysielaním v zákulisí a postupne odhaľujú svoje osudy, sny, túžby a nádeje, na naplnenie ktorých im už neostáva veľa času. Jedine, ak by dosiahli v teste výnimočne dobré výsledky. Groteskné situácie nám približujú život starých ľudí, ktorí zažili viac ako si mnohí myslíme alebo ako si oni sami pamätajú.

V dnešnom vydaní Extasy Show privítame päť súťažiacich, čakajúcich na výsledok. Ten, kto v teste nedosiahne potrebný počet bodov mieri rovno na párty, kde ho už čaká otrávené prosecco a pesnička na želanie. Kto z nich si predĺži svoj život o ďalší rok a kto nás bude musieť opustiť?

Inscenácia mala premiéru 29. januára 2016 v Divadle Aréna.

online divadlo u vás doma

12.06.2020

Dátum premiéry

Hrajú

Dr. Anton Lesiak Michal Ďuriš

Mgr. Eva Pillingerová Zuzana Frenglová

Ernest Brand Jozef Pročko

Gertrúda Murauerová Zuzana Skopálová

Michaela Primschitzová Tatiana Kulíšková

Filip Keller Dušan Cinkota

Moderátorka Petra Blesáková

Johnny Ján Tribula


Partneri divadla Aréna